Jdi na obsah Jdi na menu
 


AUTORSKÉ ČLÁNKY

Příspěvky

NEVĚNUJME POZORNOST KATASTROFICKÝM SCÉNÁŘŮM

I neprobuzeni lidé jsou bytostí s duší. Mají tady nyní jiný plán než ti, kteří se již probudili. Není třeba je soudit, hodnotit, stále budit, protože my jejich plán neznáme.

 
1. 7. 2021 | Rubrika: AUTORSKÉ ČLÁNKY

STAV UVĚDOMĚNÍ

Jakmile dochází ke stavu uvědomění, paměť našeho buněčného těla si začíná vzpomínat na to co již prožila a co prostě ví. Otevírají se kanály, obrazy a jiné vnitřní cesty, které nám přinášejí odpovědi v přítomném okamžiku na otázky, které jsou pro nás právě aktuální. To nás posouvá do vyšších frekvencí.

 
27. 6. 2021 | Rubrika: AUTORSKÉ ČLÁNKY

LIDSTVO SE NEMŮŽE VZDÁT SVÉHO EVOLUČNÍHO VÝVOJE

Ocitáme se v situaci, kdy se naše ustanovené soudy sice staví za naše práva, ústavu a pozemské zákony, ale většina lidí stále i přesto respektuje (nezákonná) nařízení vlády – tedy instituce systému, který na sebe převzal odpovědnost za druhé, ale zároveň vyžaduje následování a poslušnost.

 
22. 6. 2021 | Rubrika: AUTORSKÉ ČLÁNKY

Opravdu všichni chtějí změnu k lepšímu?

Lidé nestojí o pravdu ani o změnu, pokud stále trvají na svých domnělých jistotách a přesvědčeních. Jak vidíme, tak mnohým vyhovuje fňukání a chlácholeni  v jejich lžích a představách, které jim z nějakého důvodu vyhovují. Většinou je to jejich ego, které vymýšlí racionální důvody, kterým si svoje chování omlouvají.

 
16. 6. 2021 | Rubrika: AUTORSKÉ ČLÁNKY

JAK DLOUHO JEŠTĚ...

Takže opusťte nářky a čtení zpráv na internetu a pozorujte vše, co přichází do Vašeho života na pomoc Vašemu růstu. Může to být záležitost okamžiku, kdy pochopíte víc, než za celý život… Nejdůležitější je to co sami opravdu žijete...

Cesta k naplnění našeho nejvyššího potencionálu je volná. Záleží jen na každém z nás, jak s tímto již vytvořeným energetickým prostorem a podporou naloží ku prospěchu nejen svému, ale všeho a všech.

To je také pro každého odpověď na otázku “Jak dlouho ještě?“

Tak dlouho, než si to každý jeden z Nás dovolí sám ...

 Renata Xanté

 
6. 3. 2021 | Rubrika: AUTORSKÉ ČLÁNKY

SYSTÉMY SE HROUTÍ

Když používáme nyní metody, nástroje, berličky a zkratky, které nám dříve pomáhaly, nyní způsobují opačný efekt. Místo toho, abyste šli vibračně nahoru, při používání těchto systémů jdete s vibracemi dolů. Zvyšuje se tím též ego, místo toho, aby se rozpouštělo. Třídí  a odděluje se kvalita od kvantity, rozdělují se reality. 

 
19. 2. 2021 | Rubrika: AUTORSKÉ ČLÁNKY

SPASITELÉ

5D není ráj, ale jsou to dveře, ze kterých se může vydat každá duše Domů - do své vesmírné domoviny, nebo se vrátit do dalšího inkarnačního kola ve 3D. Můžeme též říci, že 5D je Brána Smrti a Znovuzrození.

 
13. 2. 2021 | Rubrika: AUTORSKÉ ČLÁNKY

TAJEMSTVÍ VLASTNÍ MOCI SPOČÍVÁ V PŘÍTOMNÉM OKAMŽIKU

V PŘÍTOMNÉM OKAMŽIKU se stáváme přijímacím KANÁLEM pro INFORMACE, které jsou pro nás důležité. Vedou nás také ke změnám, které máme v životě uskutečnit, abychom žili kvalitnější ŽIVOT. Můžeme se tak postupně zbavit strachů nebo uzdravit naše fyzické tělo, protože jsme vědomě napojeni na svůj ZDROJ. 

 
6. 2. 2021 | Rubrika: AUTORSKÉ ČLÁNKY

ENERGETICKÉ ÚTOKY

Aby člověk pochopil, co takový energetický útok je, musí sám takovými situacemi projít. Jen tak zjistí,  jak tyto energie působí a uvědomí si, proč se tak děje.

 
26. 1. 2021 | Rubrika: AUTORSKÉ ČLÁNKY

BUDÍČEK!UŽ JE PO ZVONĚNÍ!

Se stále větším znepokojením sleduji duchovní vývoj na Zemi.

 
21. 1. 2021 | Rubrika: AUTORSKÉ ČLÁNKY


 


Archiv

Kalendář
<< srpen >>
<< 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          


Statistiky

Online: 1
Celkem: 7478647
Měsíc: 39974
Den: 273