Jdi na obsah Jdi na menu
 


CELOSVĚTOVÁ ARMÁDA PRAVDY

Obyčejní lidé, kteří nemají žádné jméno ani slávu, mění svět. Ženy v domácnosti, nezaměstnaní otcové studenti, teenageři, podnikatelé, lékaři, učitelé, vězňové ... doslova lidé z každé oblasti života dělají něco, co mění vědomí lidstva.

article preview

Dnes se děje něco opravdu pozoruhodného ... Obyčejní lidé, kteří nemají žádné jméno ani slávu, mění svět. Ženy v domácnosti, nezaměstnaní otcové studenti, teenageři, podnikatelé, lékaři, učitelé, vězňové ... doslova lidé z každé oblasti života dělají něco, co mění vědomí lidstva.

Svět už není úplně ovládán velkými médii, velkou vládou, velkou farmacií, velkým bankovnictvím a velkou technikou. Lidstvo již není zařazeno pouze do seznamu hlasů na obrazovkách.

Vzniká a každým dnem sílí hnutí obyčejných lidí, kteří se spojují do jednoho boje, aby osvobodili svět od tyranské kontroly mysli ze strany elity, která vlastní všechny "Velké" věci.

Co dělá tato nová armáda pravdy? Šíří pravdu.

Někteří ji zveřejňují na všech sociálních sítích, jiní rozdávají letáky, další vylep plakáty, mnozí posílají e-maily svým kontaktům a skuteční bojovníci, kteří mají největší vliv, dělají všechny tyto věci ... a ještě více! Nejde o jednoho jediného muže nebo ženu, kterých lze cenzurovat nebo zatknout. Je to armáda stovek milionů lidí.

Celosvětová armáda pravdy

Jsou šokováni, když zjistí, jak jim lžou a jak na jejich životy útočí šílenci bažící po penězích, kteří je využívají k své další obohacování.
Jsou rozzuření, když zjistí, jak vážně jim vlády lžou.
Jsou rozzuření, když vidí, jak tato elita zneužívá nevinné děti.
Byly probuzení z hlubokého spánku naprosté nevědomosti a najednou vidí, co se děje.
Jejich srdce hoří spravedlivým hněvem proti zločinům, kteří terorizují celé lidstvo.
Jsou zapálení hořícím soucitem s trpícím světem a jsou ochotni riskovat vlastní životy, aby zastavili tuto krutost.

Je to armáda lásky k pravdě, lásky k lidstvu, lásky k dětem, lásky k Zemi a naděje do budoucna.
Jsou to lidé, kteří nejsou ovládání nějakým diktátorem nebo vládou. Nejsou to lidé, kterým média vymývají mozky a nejsou placeni farmaceutickými společnostmi. Jsou to osamělí strážci po celém světě, kteří se řídí intuicí svého srdce. Poslouchají hlas, který nikdo nekontroluje, nevysílá ho žádná agentura, ale tento hlas šeptá, mluví a hučí v srdci lidstva, ve všech národech a kulturách.

Itálie, Španělsko, Francie, Německo, Belgie, Nizozemsko, Indie, Čína, Brazílie, Kanada, USA, Finsko, Švédsko, Japonsko, Rusko, Slovensko ....

Hlas mluví všemi jazyky a nepotřebuje televizi ani smartphone, aby promluvil této armádě. Je to hlas, který přesahuje všechny kulturní či politické hranice a zapaluje oheň, který nikdo nikdy neuhasí.

Tuto armádu nemůže nikdo a nic zastavit, protože ji nic a nikdo nevede. Je to organický jev, zapálený silou, která není ovládána žádnými lidskými prostředky.

Jsou to lidé tohoto světa. Královští, božští, neocenitelní, vzácní a nesmírně mocní lidé, kteří byli povoláni proměnit lidstvo. Ano, na vašem hlase záleží. Ano, váš zvuk je slyšet. Ano, to, o co se dělíte, je vidět. To, co děláte, je vibrace, která se ozývá v celé říši Země, a samotná energie pravdy rozbíjí pevnost klamu.

Buďte tímto bojovníkem!

Navždy si vás budou pamatovat a ovocem vašeho úsilí bude věčná radost, když uvidíte, že přichází průlom.

Tsunami není nic jiného než nesčetné malé kapky, které tvoří nezastavitelnou vlnu. Nikdy si nemyslete, že "jsem jen jedna kapka vody". ne; jste obklopeni biliony dalších kapek a společně tvoříme vlnu, která očišťuje svět od temnoty klamu.

Tak povstaň, ty dítě pravdy, naděje a svobody.

Toto je naše pravé povolání: svítit světlem na tomto světě, světlem, ke kterému se připojuje bezpočet dalších světel, a společně zapálíme svět.


stopworldcontrol com

Zdroj: FB: Čestmír Lička

 
 


Archiv

Kalendář
<< září >>
<< 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Statistiky

Online: 1
Celkem: 7490930
Měsíc: 6739
Den: 187